Warunki lokalowe

Internat Zespołu Szkół Elektronicznych jest usytuowany w budynku leżącym na ul. Dąbrowskiego, naprzeciwko Parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie. Jest to doskonały punkt komunikacyjny, pozwalający na bezproblemowe przejście wychowanków - nawet na piechotę - do kilku okolicznych szkół średnich, w tym do Zespołu Szkół Elektronicznych, V Liceum Ogólnokształcącego oraz IV Liceum Ogólnokształcącego.

Budynek posiada nowoczesną elewację oraz szczelne okna, dzięki którym zimą wychowankom nigdy nie jest zimno wewnątrz. Przednią część ubogaca zadbany i utrzymany ogród, łatwy do rozpoznania wśród pobliskich zabudowań. Z tyłu budynku - pomiędzy nim, a kortem tenisowym - znajduje się parking dla pracowników i wychowanków wyższych roczników, posiadających własne samochody.

Aby zapewnić wychowankom całkowity komfort i bezpieczeństwo, Internat jest całodobowo monitorowany audiowizualnie, a odwiedziny osób spoza placówki u wychowanków, z wyłączeniem rodzin wychowanków, odbywają się na ściśle określonych zasadach.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych miejsc w Internacie, proszę skorzystać z linków umieszczonych na bocznym panelu.